Nowy numer 48/2020 Archiwum

Bez niedomówień

Nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniami zawartymi w tekście „Halo, czy da się pani nabrać?” na temat bezpłatnych rozmów w sieci Plus GSM (nr 26 GN ). Jestem abonentem Plusa od około 10 lat.

Ostatnio miałem taryfę „Plus 60” dającą mi łącznie 50 minut bezpłatnych rozmów, ale zawsze rozmawiałem więcej, a mój rachunek wynosił 80–150 zł. W marcu br. przy wymianie aparatu telefonicznego za 1 zł, po 2 latach używania poprzedniego, zaproponowano mi zmianę taryfy na nową.

Po przejrzeniu bardzo czytelnego cennika wybrałem taryfę „NowyPlus 55”. Mam 75 minut bezpłatnych rozmów w miesiącu oraz przez najbliższy rok 5 godzin miesięcznie bezpłatnych rozmów „wieczornych i weekendowych”. Rozmawiam teraz dużo więcej niż poprzednio, a płacę tylko abonament 55 zł z VAT-em. Nie wiem gdzie T. Gołąb znalazł taryfę za 75 zł z VAT.

Przeglądając cennik nowych taryf widzę tylko 5 taryf: NowyPlus 25, 45, 55, 85 i 165. Nie znalazłem również na jednostronicowym cenniku żadnych „promocyjnych niedomówień” pisanych „małym druczkiem”. Krytyka jest potrzebna, ale uczciwa krytyka, bez niedomówień.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama