Nowy numer 48/2022 Archiwum

Co powinny jeść psy i koty, aby były zdrowe i szczęśliwe?

Właściciele zwierząt chcą dla swoich pupili jak najlepiej, aby te mogły cieszyć się jak najdłużej dobrym zdrowiem i sprawnością. Niezależnie od tego, czy masz kota, psa, chomika czy też innego zwierzaka, z pewnością zależy ci na tym, aby był on szczęśliwy.

Jak sprawić, aby twój czworonożny przyjaciel żył szczęśliwie w dobrym zdrowiu? Do czego przykładać szczególną uwagę?

1. Jak zadbać o psa i kota - jak sprawić, aby zwierzęta były zdrowe i szczęśliwe?

2. Jak powinny odżywać się zwierzęta takie jak pies czy kot?

3. Sklep zoologiczny - dlaczego warto kupować karmę właśnie w sklepie zoologicznym?

4. Co oprócz karmy kupować w sklepie zoologicznym online?

5. Sklep zoologiczny online - gdzie znaleźć duży wybór karm dla zwierząt domowych?

Jak zadbać o psa i kota - jak sprawić, aby zwierzęta były zdrowe i szczęśliwe?

Jeżeli chcesz, aby twój pupil był zdrowy i szczęśliwy to powinieneś podawać mu spożywcze produkty najwyższej jakości, które będą dla niego odżywcze. Obecnie jest wiele diet do wyboru, każdy właściciel zwierzaka musi więc zastanowić się nad tym, jak chce karmić swojego psa czy kota. Czy woli używać karm suchych, mokrych a może woli zdecydować się na karmienie zwierzaka surowym mięsem? Dieta BARF staje się w końcu niezwykle popularna i coraz więcej pozycji naukowych mówi o jej korzyściach dla zdrowia zwierzaka.

Jak powinny odżywiać się zwierzęta takie jak pies czy kot?

W pielęgnacji psa czy kota i w ich żywieniu należy używać produktów, które dostarczą im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Warto kupować produkty przeznaczone dla konkretnych wielkości ras - szczególnie u psów. Dobermany muszą jeść znacznie więcej pokarmu od yorków - i ten pokarm musi mieć w sobie procentowo więcej składników odżywczych. Warto więc przed zakupem zawsze sprawdzić skład danego produktu, który chce się podawać swojemu zwierzakowi. 

Sklep zoologiczny - dlaczego warto kupować karmę właśnie w sklepie zoologicznym?

W internetowym sklepie zoologicznym znajdziesz znacznie większy wybór karm dla psów i kotów. Znajdziesz tam produkty zarówno bardzo popularnych marek, które są również dostępne w supermarketach, ale których jakość pozostawia wiele do życzenia, jak i produkty profesjonalne, które zostały opatentowane przez lekarzy weterynarii. To właśnie na takie produkty warto zwracać uwagę - na karmy, które w swoim składzie mają jak najwięcej mięsa i jak najmniej zbóż. 

Co oprócz karmy kupować w sklepie zoologicznym online?

Oczywiście karmy to nie wszystko - szczególnie, jeżeli zdecydujesz się na karmę suchą. W takich przypadkach twojemu pupilowi może brakować niezbędnych składników mineralnych i witamin do tego, aby był zdrowy. W takich przypadkach warto oprócz karmy podawać psu czy kotu również odpowiednie suplementy diety. Warto przed ich wyborem zapoznać się z najczęstszymi problemami zdrowotnymi, z jakimi musi mierzyć się dana rasa, aby móc dobrać dobre produkty. 

Sklep zoologiczny online - gdzie znaleźć duży wybór karm dla zwierząt domowych?

Jeżeli chcesz znaleźć naprawdę szeroki wybór produktów spożywczych, suplementów diety a także akcesoriów dla zwierząt domowych, to warto jest zdecydować się na wizytę w internetowym sklepie zoologicznym. Takie miejsca, jak Apetete są bardzo dobrze zaopatrzone w różnego rodzaju karmy ale nie tylko. Znajdziesz tam również zabawki, szelki, smycze, dodatki dla zwierząt oraz wiele innych przedmiotów. Warto sprawdzić internetowe sklepy zoologiczne również dla promocji, które można tam znaleźć. I nie można zapomnieć, że ogromną zaletą jest dostawa bezpośrednio pod drzwi domu - nie będziesz musiał sam wnosić ciężkich paczek z karmą po schodach!

Artykuł sponsorowany (km)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy