Nowy numer 48/2020 Archiwum

Bojownik o gejowskie adopcje pedofilem

Wielka Brytania. James Rennie, szef 8-osobowej grupy pedofilów, sądzony obecnie w Edynburgu, był... głównym doradcą szkockiego rządu do spraw kontaktów homoseksualistów z dziećmi.

Sprawę ujawnił brytyjski Daily Mail. Okazuje się, że Rennie lobbował w brytyjskim parlamencie w sprawie przyznania homoseksualistom prawa do adopcji dzieci. Wskutek m.in. jego zabiegów parlament to prawo wprowadził. Rad Renniego słuchało wielu brytyjskich polityków, spotkał się z nim nawet premier. Rennie stał na czele szkockiej młodzieżówki LGBT (lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści).

Dzisiaj Rennie jest oskarżony o molestowanie seksualne dziecka swoich przyjaciół. Pierwszy raz zrobił to, kiedy chłopczyk miał trzy miesiące. Później robił to wielokrotnie, gdy tylko nieświadomi niczego rodzice zostawiali syna pod jego opieką. Doradca rządu nagrywał swoje zabawy kamerą i rozsyłał do kolegów. Cała szajka ma na swoim koncie 54 zarzuty o przestępstwa seksualne i pedofilskie. Jamesowi Rennie grozi dożywocie. Brytyjska prasa komentuje, że ta sprawa może bardzo zaszkodzić staraniom homoseksualistów, którzy występują o adopcję dzieci.

Naukowcom, których badania mogłyby zaszkodzić wizerunkowi organizacji homoseksualnych, w większości krajów Europy wciąż odmawia się jednak prawa do przedstawienia ich wyników publicznie. Także w Polsce władze UKSW odwołały w maju konferencję dr. Paula Camerona, która miała odbyć się na uczelni.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama