Nowy numer 48/2020 Archiwum

Koncert „Delirious?” w Polsce

Katowice. Niecodzienne wydarzenie zapowiada się w Spodku – katowickiej hali widowiskowo-sportowej. 17 grudnia wystąpi tam zespół Delirious?, a przed nim TGD. Zanosi się na wielkie uwielbienie Boga. Delirious? należy do czołówki muzyki chrześcijańskiej, a jednocześnie to dobry i bardzo ceniony zespół rockowy.

Jaka jest historia zespołu Delirious? Mówiąc krótko, to skromne początki, inspirowane przez Boga, a następnie dynamiczny rozwój, gdy muzycy postanowili poświęcić Bogu swoje życie, by muzyka dla Boga to nie było już więcej dla nich tylko miłe hobby, ale zadanie, misja, coś pierwszego i najważniejszego. Obecnie znani są i cenieni na wszystkich kontynentach.

I co ciekawe, zespół nie pochodzi z USA, ale z Europy, z Wielkiej Brytanii. Historię zespołu można zobaczyć na www.Opoka.tv. A jaka jest muzyka tego zespołu? Warto zobaczyć fragment koncertu oraz posłuchać na Opoka.tv ich muzyki. Myślę, że kto to zobaczy i posłucha, zapragnie być na koncercie w Katowicach 17 grudnia. Koncert w katowickim Spodku zawiera też występ znakomitego chóru TGD.

O możliwościach zakupu biletów można się dowiedzieć na stronie delirious.pl. Na tej samej stronie można znaleźć także wypowiedzi innych wielkich muzyków chrześcijańskich na ich temat, takich jak Michael W. Smith czy Darlene Zschech.

Delirious? grał w Kolonii na spotkaniu młodzieży z papieżem Benedyktem XVI. Zapraszam Ciebie na ten koncert ewangelizacyjny. Warto wydać pieniądze na dojazd i bilet. Warto tam być. I proszę Cię, pomódl się, by intencje i plany organizatorów Bóg pobłogosławił. By Polska – również poprzez występ TGD i Delirious? – była bardziej królestwem Jezusa Chrystusa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama