Nowy numer 43/2020 Archiwum

Propozycje dla młodych

Sydney w Warszawie to ogólnopolskie spotkanie dla młodych z okazji Światowych Dni Młodzieży w Sydney. Odbędzie się od 19 do 20 lipca 2008 r. na Skwerze Cubryny w Warszawie.

Atmosferę Światowych Dni Młodzieży zapewni łączność satelitarna z Australią za pośrednictwem telebimów, bogaty program oraz spotkania przygotowawcze (w Niepokalanowie, Wolborzu i Żydowie). Pomysłodawcą i gospodarzem „Sydney w Warszawie” jest abp Kazimierz Nycz, zaś organizację koordynuje Wspólnota Emmanuel.

Jednym ze spotkań przygotowawczych będzie „Spotkanie Młodych” w Niepokalanowie od 13 do 18 lipca br. Jest ono kontynuacją wadowickich „Spotkań Młodych”, organizowanych przez Wspólnotę Emmanuel. Oprócz codziennej modlitwy uwielbienia, Eucharystii i adoracji Najświętszego sakramentu, w programie spotkania znajdą się nauczania i warsztaty o różnej tematyce, posiłki i spotkania w grupach oraz specjalnie przygotowane spotkania wieczorne.

Najświeższe informacje o „Spotkaniu Młodych” i „Sydney w Warszawie” oraz o zapisach można znaleźć na stronach internetowych: www.spotkaniemlodych.pl, www.sydneywwarszawie.pl.

pod patronatem „Gościa”

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama