Nowy numer 33/2018 Archiwum

Federacja na rzecz przestępstw?

Centrum Monitoringu Mafii Aborcyjnej skierowało do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Federację na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

W parlamencie trwają walki o zapisanie w konstytucji, że ludzkie życie podlega ochronie od momentu poczęcia.

Oponenci powołują się na kompromis, jakim jest obecnie obowiązująca ustawa zwana antyaborcyjną. Jeśli to istotnie kompromis, należałoby spodziewać się jego respektowania przez obie strony. Tak jednak nie jest. Z tym „kompromisem” nigdy nie pogodziły się organizacje proaborcyjne. Od lat podejmują próby obchodzenia polskiego prawa, a nawet jego opływania. Teraz są powody do podejrzeń, że dochodzi również do łamania tego prawa.

Założone przez Łukasza Wróbla Centrum Monitoringu Mafii Aborcyjnej zdobyło informacje, mogące wskazywać, że złożona z wojujących feministek proaborcyjna Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny korzysta z działalności międzynarodowej grupy przemytników środków farmaceutycznych. Chodzi o pigułki służące do przeprowadzania aborcji. Działacze Centrum podejrzewają, że w wyniku używania przemycanych środków mogło stracić zdrowie, a nawet życie kilkaset kobiet i tysiące dzieci.

W związku z tym Centrum skierowało do warszawskiej prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Federację na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Ze względu na dobro śledztwa szczegóły zostały ujawnione wyłącznie prokuraturze.

Materiał zebrany przez Centrum Monitoringu Mafii Aborcyjnej to pierwszy owoc informacji, jakie spływają z całej Polski o przypadkach łamania prawa, chroniącego życie nienarodzonych. Wiele z nich pochodzi od Czytelników „Gościa Niedzielnego”.

Takie informacje pozwolą stworzyć mapę mafii aborcyjnej, zawierającą adresy, kontakty oraz informacje o sposobie funkcjonowania aborcyjnych grup przestępczych.

Centrum stawia sobie za zadanie systematyczne informowanie wymiaru sprawiedliwości o skrajnych przypadkach naruszania prawa.

Więcej informacji o Centrum Monitoringu Mafii Aborcyjnej:
www.nieaborcji.pl
e-mail: monitoring@nieaborcji.pl

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama