Nowy numer 42/2020 Archiwum

Z ostatniej chwili:

* Radosław Sikorski wyleciał na Ukrainę, zabierając ze sobą samolot. Powstał problem: czym ma po-lecieć prezydent? Na szczęście okazało się, że mamy w Polsce drugi samolot. A poleciał i tak Kamiński.

* Jola Rutowicz myślała, że człowiek ma dwie wątroby, a równik przechodzi przez Polskę. Mimo to Piotr Tymochowicz wróży jej polityczną karierę: – Ona powinna wziąć udział w wyborach do europarlamentu. Na pewno by te wybory wygrała i mówię to zupełnie poważnie – dodał specjalista od wizerunku i marketingu politycznego. Podobno w siedzibie europarlamentu już budują pokój zwierzeń.

* Doda i Donald Tusk to osoby najczęściej pojawiające się na okładkach czasopism w 2008 roku. Ci to dopiero mieliby szanse, gdyby wystąpili w duecie! Może nie w polityce, ale w branży rozrywkowej duet DoDo zrobiłby z pewnością karierę większą niż Dido.

* Nie będzie kolejnej „Epoki lodowcowej”! Po konferencji w Poznaniu, na której tłum naukowców debatował przez kilka dni nad zjawiskiem globalnego ocieplenia, producenci filmu oświadczyli, że wycofują się z realizacji dalszych odcinków.

* Wczoraj na skrzyżowaniu w Wołominie zderzyły się BMW 850 i Jeep Cherokee. Kierowcy i pasażerowie odnieśli niegroźne rany postrzałowe.

* Duet Pet Shop Boys zapowiedział wydanie płyty „Yes”. W odpowiedzi zespół Yes zapowiedział wydanie płyty „Pet Shop Boys”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama