Nowy numer 20/2022 Archiwum

Roboty duchowe – nowa przestrzeń wiary na Facebooku i Instagramie

Szukasz inspiracji do rozwoju duchowego? Masz poczucie, że brakuje Ci wiedzy religijnej i chcesz to zmienić? U progu Adwentu przychodzimy z pomocą!

Każdego dnia zalewa nas masa informacji – rzeczy istotne i zupełnie błahe. Trzeba sporo wysiłku, żeby z tej masy wyłonić to, co naprawdę ważne i wartościowe. Chcemy Wam w tym pomóc! W tym celu stworzyliśmy profile na Facebooku i Instagramie. Rozpoczynamy Roboty duchowe, pamiętając o tym, że praca nad pogłębianiem wiary, oprócz wysiłku, wymaga też regularności.

„Roboty duchowe” – Facebook:
„Mało wiedzy oddala od Boga. Dużo wiedzy sprowadza do Niego z powrotem” – mówił  Ludwik Pasteur. Z przebogatego archiwum „Gościa Niedzielnego” wyciągniemy teksty poświęcone teologii i duchowości. Czym jest zadośćuczynienie? Jak czytać Ewangelię? Na czym polega działanie Ducha Świętego w Kościele? Każdego dnia na profilu „Roboty duchowe” pojawiać się będą artykuły i wywiady – z ostatnich wydań, jak i takie sprzed lat, które jednak nie straciły nic na aktualności. Jeśli szukacie odpowiedzi na konkretne pytania, napiszcie do nas, a my postaramy się znaleźć tekst, który na nie odpowie!
Zapraszamy! Obserwuj na FB @robotyduchowe

„Roboty duchowe” – Instagram:
Każdego ranka jedna myśl – fragment Słowa Bożego lub słowa któregoś ze świętych czy błogosławionych – podana w formie graficznej, która cieszy oko. Krótka chwila, aby zwrócić serce ku Bogu. Światło na początek dnia.
Zapraszamy! Obserwuj na Instagramie @robotyduchowe

Roboty duchowe – nowa przestrzeń wiary na Facebooku i Instagramie  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL