Nowy numer 48/2021 Archiwum

Korporacje sterują lewicą

Rafał Ziemkiewicz stawia tezę, że lewicowe rewolucje są sterowane przez globalne korporacje, które poprzez wywoływanie chaosu zwiększają zyski.

Właśnie ukazała się najnowsza książka znanego publicysty i pisarza Rafała Ziemkiewicza pt. „Strollowana rewolucja”, w której autor szczegółowo analizuje współczesne zjawiska polityczne, społeczne i ekonomiczne, po czym pokazuje związki między nimi. Prowadzi go to do postawienia tezy o zasadniczej roli wielkich korporacji w sterowaniu lewicowymi rewolucjami. Podobnie jak inni prawicowi autorzy, omawiający spór ideologiczny na Zachodzie, Ziemkiewicz wskazuje, że jedyną drogą dającą nadzieję konserwatystom nie tylko na przetrwanie, ale wręcz na odrodzenie, jest chrześcijaństwo.

Dostępne jest 13% treści. Chcesz więcej? Wykup dostęp do całego materiału. Cena 1,23.

Wykupuję
Wykup dostęp do całego wydania:
Nowy numer 46/2021 . Cena 3,99.

Wykupuję.
i czytaj nawet 10 tekstów za darmo.
Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Bogumił Łoziński

Zastępca redaktora naczelnego „Gościa Niedzielnego”, kierownik działu „Polska”.
Pracował m.in. w Katolickiej Agencji Informacyjnej jako szef działu krajowego, oraz w „Dzienniku” jako dziennikarz i publicysta. Wyróżniony Medalem Pamiątkowym Prymasa Polski (2006) oraz tytułem Mecenas Polskiej Ekologii w X edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni środowisku” (2009). Ma na swoim koncie dziesiątki wywiadów z polskimi hierarchami, a także z kard. Josephem Ratzingerem (2004) i prof. Leszkiem Kołakowskim (2008). Autor publikacji książkowych, m.in. bestelleru „Leksykon zakonów w Polsce”. Hobby: piłka nożna, lekkoatletyka, żeglarstwo. Jego obszar specjalizacji to tematyka religijna, światopoglądowa i historyczna, a także społeczno-polityczna i ekologiczna.

Kontakt:
bogumil.lozinski@gosc.pl
Więcej artykułów Bogumiła Łozińskiego

 

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także