Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Wakacje z Niniwą

Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży Niniwa proponuje wakacyjne wyprawy i - czasem dość nietypowe - rekolekcje w Kokotku k. Lublińca.

Dla tych, którzy lubią łączyć pracę duchową z pracą fizyczną i relaksem, odpowiednia będzie Kuźnia Charakteru. Turnus rozpocznie się 28 czerwca i potrwa do 3 lipca.

Miłośników tańca oblaci zapraszają na Niniwa Dance - najbardziej rekolekcyjny kurs tańca. "Piruet. Wypad w przód. Spojrzenie w oczy. Ona odchyla głowę. On daje jej stabilne oparcie. Rytm muzyki wyznacza krok i oddech… Spróbuj swoich sił w tańcu pod okiem naszego wieloletniego instruktora!" - proponuje Niniwa. Wszystko to w terminie 5–10 lipca

Były komandos Aleksander Kukiełka poprowadzi Rekolekcje Survivalowe. "Rozpalanie ognia, strzelanie z broni (bezpieczna, atestowana broń na kulki lub paintball), poradnik plecaka surwiwalowego, czyli co spakować, żeby przeżyć, oraz wiele innych ciekawostek z tego zakresu" - także od 5 do 10 lipca.

Będą także rekolekcje dla miłośników sportu: Rekolekcje Siatkarskie (19–24 lipca) i Rekolekcje Koszykarskie (26–31 lipca).

Dla tych, którzy chcą po prostu wziąć udział w rekolekcjach organizowane są... "Po Prostu Rekolekcje" (2–7 sierpnia).

Niniwa znana jest z wypraw, zwłaszcza tej rowerowej. Tegorocznym celem rowerzystów będzie Nordkapp (2 sierpnia - 1 września).

Ale oblaci organizują także spływ kajakowy – „K” jak Kajak. W tym roku będzie to spływ  Sanem w Bieszczadach (19–23 lipca). Piechurów zapraszają  na wędrówki: po Sudetach (9-15 sierpnia) i do Gruzji (około 1-22 września).

W tym roku - już w realu - odbędzie się Festiwal Życia w Kokotku. Koncerty, spotkania z  prelegentami, bieg festiwalowicza, warsztaty oraz strefa chilloutu, namiot stałej adoracji oraz okazja do rozmowy z kapłanem, spowiedzi i modlitwy. Wszystko to 23–29 sierpnia.

Szczegóły i zapisy na różne imprezy wakacyjne Niniwy znajdziesz TUTAJ.

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy