Nowy numer 21/2023 Archiwum

Dołącz do listy odbiorców „Subiektywnego newslettera”!

Zamów autorski przegląd tygodnia i czytaj list od dziennikarza serwisu gosc.pl.

Drodzy Czytelnicy, proponujemy Wam „Subiektywny newsletter”. Zamówcie go już teraz, żeby co niedzielę na Waszą skrzynkę mógł trafić e-mail z przeglądem mijającego tygodnia.

Nasz newsletter ma indywidualny i autorski charakter, ponieważ tworzą go dziennikarze internetowej redakcji „Gościa Niedzielnego”. Nie chcemy zarzucać Was listą linków do artykułów ani suchym rankingiem wydarzeń. Otrzymacie za to osobiste podsumowanie, czym w minionych dniach żył świat i Kościół. Kolejni dziennikarze wybiorą informacje i opinie z naszego serwisu, które ich zdaniem zasługują na szczególną uwagę. Z pewnością nie zabraknie miejsca na dobre, niosące nadzieję wiadomości. One nieraz giną w internetowym gąszczu newsów.

Mamy nadzieję, że skrócimy w ten sposób dystans między redakcją a użytkownikami gosc.pl. Poznajcie nasz punkt widzenia! Liczymy też na Wasze opinie, czy taka forma newslettera jest odpowiednia. Piszcie w tej sprawie.  

Planujemy również, by w przyszłości subskrybenci tego newslettera mogli otrzymywać dostęp do dodatkowych treści, których nie ma w serwisach „Gościa”.

Dołączajcie do listy odbiorców „Subiektywnego newslettera”!
Do zobaczenia w niedzielę!

Kliknij i zapisz się

Dołącz do listy odbiorców „Subiektywnego newslettera”!

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast