GN 22/2020 Archiwum

Opowieść o ziemskiej wędrówce do Nieba

Posłuchajcie utworu „Skarb”. „A ty, jaki masz skarb? Ile jest wart?” – śpiewa Gabi Gąsior.

Utwór powstał przy udziale ponad 20 artystów, którzy nagrali swoje partie w domach. „Skarb” to część projektu NIEBO. Jego autorzy opisują ten projekt jako „muzyczne opowieści o ziemskiej wędrówce do Nieba”.

NIEBO | Gabi Gąsior | SKARB
Gabi Gąsior

Gabi Gąsior – wokalistka, autorka tekstów i muzyki opowiada w utworach o poszukiwaniu i zmaganiach, o życiu właśnie jako ziemskiej wędrówce do Nieba. Inspiracją do napisania tekstów piosenek jest Pismo Święte oraz teksty ojców Kościoła. Utwory są zróżnicowane stylistycznie, oscylują wokół szeroko rozumianej muzyki popularnej, zawierają w sobie m.in. elementy muzyki gospel, blues, rock. Kierownikiem muzycznym projektu jest basista i aranżer Wojciech Gąsior. Aparat wykonawczy projektu, obok solistki Gabi Gąsior, współtworzą: kilkunastoosobowy zespół wokalny DeocentriCity z Krakowa i rozbudowany zespół instrumentalny.

Zobacz też:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama