Nowy numer 22/2020 Archiwum

Kulisy niezwykłego nagrania Koronki do Miłosierdzia Bożego

Krzysztof Antkowiak, Magda Anioł, Andrzej i Katarzyna Lampertowie, Gabriela Gąsior i Magda.lena Frączek w muzycznej wersji Koronki do Miłosierdzia Bożego. Zobacz film pokazujący, jak powstawało tamto nagranie.

Koronka do Miłosierdzia Bożego. Kulisy nagrania.
Gość Niedzielny


Znakomici wokaliści spotkali się w studiu, żeby z okazji Roku Miłosierdzia nagrać śpiewaną wersję Koronki do Miłosierdzia Bożego. Przedsięwzięciem dowodził Krzysztof Antkowiak. Solową wersję koronki wykonał na 80-leciu nabożeństwa u sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Łagiewnikach. Potem przyszła propozycja z „Gościa Niedzielnego”, by nagrać utwór razem z innymi artystami, dla których słowa koronki są istotne. Powstał imponujący skład – kolejne dziesiątki śpiewają: Krzysztof Antkowiak, Magda Anioł, Andrzej i Katarzyna Lampertowie, Magda.lena Frączek i Gabriela Gąsior. – Przed nagraniem prosiłem Ducha Świętego, żeby to On przemawiał przez nas wszystkich i żeby pobłogosławił tę sytuację. Jestem przeszczęśliwy, że wszystko się udało. Pierwszą wersję koronki nagrywałem, nie wiedząc jeszcze, że będzie Rok Miłosierdzia. To, że mogę w tym uczestniczyć, jest dla mnie wielką łaską – mówił „Gościowi” Krzysztof Antkowiak.

Przeczytaj reportaż:

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama