Nowy numer 22/2020 Archiwum

Pasja miłości

„Kto może pojąć dziś, jak wielki był to ból? Za ciebie, za mnie szedł – Jezus mój...”. Posłuchaj tej pieśni Beaty Bednarz.

Pasja miłości - Beata Bednarz - postne Sacro Jam Session OD SERCA 2019
Stowarzyszenie OD SERCA

Koncert Beaty Bednarz „Pasja miłości” można zobaczyć w Niedzielę Palmową na oficjalnym profilu FB wokalistki. 5 kwietnia 2020, godz. 18.30.

„Pasja miłości” to pełen refleksji i zadumy koncert z utworami z płyty Beaty. To historia o miłości, która odważyła się cierpieć. Zrodzone z pasji, szczere słowa utworów przywołują całą paletę emocji, od bólu, smutku, cierpienia do nadziei, wdzięczności i radości. Niosą ze sobą wiarę i prawdę.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama