Nowy numer 23/2020 Archiwum

#Zostańwdomu i wyhoduj roślinkę

Bądź kreatywny. Podpowiadamy, jak wyhodować własną roślinkę przy użyciu szklanki, kawałka gazy, gumki-receturki i nasionek.

W oknie Szerokie Horyzonty proponujemy, jak ciekawie i kreatywnie spędzić czas z rodziną w domu. Dziś podpowiadamy, jak w prosty sposób stworzyć miniogródek z witaminami, tak potrzebnymi dla budowania odporności. To proste! Zobacz i spróbuj sam!

„Gość” z pomysłem. Wyhoduj roślinkę
Gość Niedzielny


Czy wiesz, że Ziemia to jedynie pyłek na skraju jednej z miliardów galaktyk? Dowiedz się więcej, czytając: Piękna planeta Ziemia

Dowiedz się też: Jak zrobić wagę przy pomocy linijki, pisaka i batonika

Doświadczenie powstało w ramach projektu „Cztery żywioły”, zrealizowanego przez Śląską Kawiarnię Naukową, a prezentowanego na łamach „Małego Gościa Niedzielnego”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama