Nowy numer 14/2020 Archiwum

„Gość” z pomysłem. Jak zrobić wagę?

Jak wykonać wagę przy pomocy linijki, pisaka i batonika? Nie daj się nudzie, siedząc z dziećmi w domu. Podpowiadamy, jak kreatywnie spędzać czas.

W oknie Szerokie Horyzonty proponujemy, jak ciekawie i kreatywnie spędzić czas z rodziną w domu. Na początek coś dla miłośników eksperymentowania. Jak wykonać wagę przy pomocy linijki, pisaka i batonika? To proste! Zobacz poniższą instrukcję i spróbuj sam!

"Gość" z pomysłem. Jak zrobić wagę?
Gość Niedzielny

Doświadczenie powstało w ramach projektu „Cztery żywioły”, zrealizowanego przez Śląską Kawiarnię Naukową, a prezentowanego na łamach „Małego Gościa Niedzielnego”.

Jak wyjaśnić dziecku, czym od naukowej strony jest woda? Przeczytaj o pierwszym żywiole: Wodzie

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama