Nowy numer 21/2020 Archiwum

Nie czekajmy na dowody

Domagali się od Niego znaku.  Mk 8,11

Mk, 8, 10-13

Zaraz też wsiadł z uczniami do łodzi i przybył w okolice Dalmanuty. Nadeszli faryzeusze i zaczęli z Nim rozprawiać, a chcąc wystawić Go na próbę, domagali się od Niego znaku. On zaś westchnął w głębi duszy i rzekł: «Czemu to plemię domaga się znaku? Zaprawdę, powiadam wam: żaden znak nie będzie dany temu plemieniu». A zostawiwszy ich, wsiadł z powrotem do łodzi i odpłynął na drugą stronę.

Domagali się od Niego znaku.  Mk 8,11

Ewangelia z komentarzem. Nie czekajmy na dowody
Gość Niedzielny

Dzisiaj „westchnął w głębi duszy” i chyba jest Mu trochę smutno. Przypomina mi to sytuację, kiedy mój 8-letni syn, oskarżony przeze mnie o pewne wykroczenie, ze łzami w oczach mówił, że tego nie zrobił. Jak strasznie się musiał czuć, kiedy nie miał dowodów swojej niewinności, a własny ojciec mu nie chciał uwierzyć. Kiedy się otrząsnąłem, dotarło do mnie, jak głupio postąpiłem. Oczywiście przeprosiłem, a jego ulga, radość i mocne przytulenie były najwyższym wyrazem tego, że mówił prawdę. Może właśnie o to chodzi. Nie czekajmy na dowody, ale wierzmy, że On nas nigdy nie okłamie i chce dla nas dobrze, a otrzymamy coś znacznie większego niż znaki. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama