Nowy numer 44/2020 Archiwum

"Dla niej wszystko"

Z cyklu: Jaki film warto obejrzeć?

Film w reżyserii Paula Haggisa, który potrafi zaskoczyć widza w kilku momentach. Myślimy, że wiemy wszystko, a tu niespodzianka. Jest kilka momentów, które mocno zaskakują widzą.

John (Russell Crowe) i Lisa (Elizabeth Banks) Brennanowie są szczęśliwym małżeństwem. Mają małego syna Luke'a (Ty Simpkins), która jest dla nich oczkiem w głowie. Pewnego ranka Lisa znajduje na swoim płaszczu krew, a po chwili do domu Brennanów wpada policja i aresztuje kobietę pod zarzutem morderstwa swojej pracodawczyni. Mąż próbuje wyciągnąć ją z więzienia, ale sąd odrzuca apelację. John pomimo dowodów zbrodni, nie wierzy w winę żony. Jest gotowy na wszystko, by być razem z nią i by mogli wychowywać syna wspólnie. Zadanie, którego się podejmuje wymaga jednak nie lada odwagi i determinacji. John po spotkaniu z Damonem Pennigtonem (który aż 7 razy zwiał z więzienia)  postanawia wydostać żonę z więzienia w nielegalny sposób. Opracowuje plan ucieczki. Napotyka kolejne trudności. 

Film trzyma w napięciu. Do końca trzymają nas w niepewności. Czy Lisa jest winna? Czy Johnowi uda się jej pomóc? Czy Luke będzie mieć normalną rodzinę?

Polecam na zimowe wieczory. Poniżej zwiastun.

The Next Three Days - Trailer
The Next Three Days - Trailer

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama