Nowy numer 42/2019 Archiwum

"Wykolejony"

Z cyklu: Jaki film warto obejrzeć?

To jest jeden z tych filmów, które pokazują, do czego mogą doprowadzić złe decyzje.

Charles Shine (Clive Owen) ma kochającą żonę Deannę i córkę Amy (Addison Timlin), która choruje. Ale pomimo tego wydają się szczęśliwi. 

Jeden dzień zmienia wszystko.

Żona zabiera drobne z jego portfela, on zapomina wypłacić pieniądze i kupić biletu na pociąg. Z pomocą przychodzi mu piękna nieznajoma Lucinda (Jennifer Aniston), która oferuje zapłacić za jego bilet. Zaczynają rozmawiać. Ona ma męża i córkę. Jest doradcą finansowym. Charles widzi, że wpadł jej w oko. W pracy wyszukuje jej numer telefonu. Dzwoni, rozmawiają. Spotykają się.

Idą na drinka, a potem do hotelu. Już ma dojść do zdrady, gdy do pokoju wpada uzbrojony mężczyzna. Zabiera im pieniądze. Ogłusza Charlesa. Shine budzi się po jakimś czasie. Widzi siedzącą na łóżku Lucindę, która została zgwałcona, ale nie chce zgłaszać tego policji. Rozstają się. Ale bandzior - Phillipe LaRoche odzywa się do Charlesa i żąda 20 tys. dolarów.

Shine się zgadza, myśląc, że bandzior da mu spokój. Myli się.

Po jakimś czasie znów dzwoni telefon. Tym razem suma wynosi 100 tys., czyli tyle ile oszczędności przeznaczone na lekarstwo dla córki. Co gorsza LaRoche przychodzi do domu Shine'a. Sytuacja zaczyna się komplikować.

Co zrobi Shine? Czy zaprzepaścił szczęście swojej rodziny?

Polecam. Poniżej trailer. 

Derailed (2005) Official Trailer #1 - Jennifer Aniston Movie HD
Movieclips Classic Trailers
« 1 »

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL