Nowy numer 11/2019 Archiwum

"Włoska robota"

Z cyklu: Jaki film warto obejrzeć?

Zabawna komedia (reż. F. Gary Gray) z doborową obsadą. Grupa złodziei kradnie w brawurowy sposób sejf ze sztabkami złota w Wenecji. Gdy się wydaje, że mogą odjechać i spełnić swoje marzenia, jeden z nich - Steve Frazelli (Edward Norton) - okazuje się zdrajcą. Morduje szefa Johna Bridgera (Donald Sutherland), zabiera sejf i jest przekonany, że jego kumple również nie żyją.

ALL THE MONEY IN THE WORLD - Official Trailer (HD)

GOŚĆ NIEDZIELNY DODANE 07.01.2019 AKTUALIZACJA 19.03.2019

"Wszystkie pieniądze świata"

Mija trochę czasu i ekipa postanawia się zemścić. Charlie Croker (Mark Wahlberg) próbuje zwerbować córkę Bridgera Stellę (Charlize Theron), która tak jak ojciec zna się na otwieraniu sejfów. Dziewczyna najpierw odmawia, ale potem postanawia pomóc. Poznaje "Przystojnego Roba" (Jason Statham), Lylego (Seth Green), Gilligana "Left Ear" (Yasiin Bey) - jest to mieszanka wybuchowa. Każdy z nich zna się na czymś innym.

Niestety żaden nie może zbliżyć się do Frazelliego, bo zostanie rozpoznany. Stella zgadza się pójść do domu Steve'a, by naprawić "zepsuty" router. Dzięki temu chłopcy mogą stworzyć wirtualny plan domu, by ukraść sejf. Wszystko układa się całkiem nieźle, w dodatku Stella wpada w oko Frazelliemu, który zaprasza ją na kolację. Sytuacja jest wręcz idealna na obrabowanie złodzieja. Niestety pojawiają się komplikacje. 

Kto kogo przechytrzy? I jak to się wszystko skończy? Zobaczcie sami.

Film jest naprawdę dobrze zrobiony pod względem efektów, zwrotów akcji. Aktorzy grają bardzo dobrze, dialogi są zabawne. Idealna komedia na weekend. 

Polecam. 

Poniżej trailer. 

The Italian Job (2003) - Trailer
The Italian Job (2003) - Trailer
« 1 »

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL