Nowy Numer 16/2019 Archiwum

Od zera do bohatera

Z cyklu: Jaki film warto obejrzeć?

"Na skraju jutra" miałam okazję zobaczyć, gdy wchodził do kin. Nie sadzę, by groziła nam inwazja obcych, ale sam pomysł ciekawy. Niby to film science-fiction i akcji, ale znajdzie się tu też całkiem niezły humor.

OCEAN'S 8 - Official 1st Trailer

GOŚĆ NIEDZIELNY DODANE 04.01.2019 AKTUALIZACJA 19.03.2019

Kobiety w akcji

Major Bill Cage (Tom Cruise) świetnie sobie radzi przed kamerami. Reklamuje specjalny kombinezon dla żołnierzy, którzy są w nim w stanie pokonać obcych. Główną twarzą "zbroi" jest Rita (Emily Blunt), która pod Verdun pokonała olbrzymią armię przeciwników.

Majora czeka jednak przykry niespodzianka. Generał zamierza wysłać go na front razem z innymi uzbrojonymi żołnierzami. Cage odmawia za co zostaje oskarżony o bycie dezerterem i chcąc nie chcąc zostaje wysłany do obozu, który następnego dnia ma zmierzyć się z wrogiem. Major od początku ma przechlapane. Idąc na bitwę nie wie jak używać kombinezonu, widzi śmierć Rity, a sam przypadkiem zabija Mimika (obcy) i ginie.

Po czym budzi się poprzedniego dnia. Zdezorientowany, przeżywa ten sam dzień jeszcze raz i jeszcze raz. Kluczem do rozwiązania zagadki jest Rita. On sam przejdzie nie małą przemianę. 

Więcej nie zdradzę. Polecam na ponure wieczory. 

Poniżej trailer.

Edge of Tomorrow - Official Trailer 1 [HD]
Warner Bros. Pictures

« 1 »

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL