Nowy numer 42/2018 Archiwum

Federalista na wojnie

Dziękuje polskim żołnierzom, ale walczy o nałożenie na Polskę sankcji. Był wdzięczny Putinowi, ale domagał się śledztwa w sprawie zestrzelonego samolotu. Kim jest Frans Timmermans?

Spójrzmy na takie kraje jak Polska, gdzie jeszcze kilka lat temu wiele osób było pozbawionych nadziei na zbawienie z powodu opresji Kościoła katolickiego – przemawiał Frans Timmermans na spotkaniu z gejowską organizacją ILGA w czerwcu 2015 r.

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej stwierdził też, że sam jest katolikiem, ale „czuje się dobrze, nie zgadzając się z papieżem”. – Uważam, że Komisja powinna iść dalej i starać się, by wszystkie kraje członkowskie UE bezwarunkowo zaakceptowały jednopłciowe małżeństwa – dodał. Dziś wiceszef KE jest twarzą konfliktu Unii z Polską. Czy to wojna ideologiczna? Nie tylko.

Były kolega

Dostępne jest 8% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji