Nowy numer 38/2018 Archiwum

Pedofil gwałciciel oświadczył, że jest kobietą. Zamknięto go w więzieniu z... kobietami i dziećmi

Skazywany za pedofilię i oskarżony o wielokrotne gwałty mężczyzna zadeklarował, że jest kobietą. Nie przeszedł nawet pełnej operacji "zmiany płci", ale i tak zamknięto go w więzieniu dla... kobiet. Wytrzymał kilka dni i znów zaatakował.

Ta nieprawdopodobna - wydawałoby się - historia wydarzyła się w Anglii.

Mężczyzna znany jako David Thompson oraz Stephen Wood był karany za pedofilię i oskarżony o wielokrotne gwałty. Do niektórych z nich się przyznał. Oświadczył też, że czuje się kobietą. Przyjął nazwisko Karen White. Jak pisze "The Telegraph", nie przeszedł nawet pełnej operacji "zmiany płci". Stwierdził tylko, że nie pociągają go kobiety i ma problemy z erekcją. W efekcie zamknięto go w więzieniu dla... kobiet w New Hall. Szczególnie bulwersuje fakt, że jest to zakład o lekkim rygorze. Według "The Times", także skazane uważane za niebezpieczne mogą się tam swobodnie spotykać z innymi osadzonymi, a nawet ich dziećmi, bo ośrodku tym działa także oddział dla dziesięciu matek i dzieci w wieku do 2 lat. Wspólna i ogólnie dostępna jest także łaźnia.

White/Wood/Thompson miał w tym więzieniu molestować seksualnie cztery współtowarzyszki. Przyznał się do ataków na dwie, odmówił przyznania się do molestowania dwóch pozostałych. Miało to miejsce jesienią ubiegłego roku i zaczęło się kilka dni po umieszczeniu w nowym miejscu. Dopiero później został przeniesiony do więzienia dla mężczyzn.

« 1 »

Zobacz także

 • Ankrof
  10.09.2018 20:56
  Przecież obrońcy ideologii gender i praw pochodnych (m.in. Konwencji o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej) zarzekali się, że nie będzie takich sytuacji. A tu proszę...
  doceń 23
 • gość
  10.09.2018 22:20
  Jaki sens ma ten tekst na TEJ tronie ? Czyżby miał przekonać, że są gorsze zjawiska niż homo -lobby w naszym KK ?
 • Kassu
  11.09.2018 20:19
  A gdyby ten facet przeszedł pełną operację zmiany płci, to gdzie miałby trafić?
  doceń 0
 • ludzie obudzcie sie
  12.09.2018 21:19
  Nienormalny facet, nienormalna Anglia, nienormalna Europa
  doceń 4

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama