Nowy numer 3/2019 Archiwum

To wielki cud, że jestem żywy

Kilka dni temu w Medjugorie zdarzył się cud - mówił Krystian ze Wspólnoty Cenacolo podczas 29. Festiwalu Młodych w Medjugorie.

To wielki cud, że jestem żywy. Medjugorie
Salve TV

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • otrzeźwiony
  06.09.2018 12:40
  Jak już nie ma żadnych racjonalnych argumentów, to oczywiście można jeszcze odwołać się do "świadectw". Znowu reklama medjugorje, a przecież Kościół orzekł jednoznacznie, że "objawienia" są nieautentyczne.

  Dla przypomnienia, jurysdykcję kanoniczną nad objawieniami ma biskup miejsca i to on orzeka o autentyczności lub nieautentyczności "objawień". Biskup miejsca orzekła jednoznacznie, że objawienia nie są autentyczne. Zostało to potwierdzone przez obecnego ordynariusza, a wcześniej przez episkopat. Ale niestety często fanatyczni zwolennicy medjugorje nie chcą tego przyjąć do wiadomości.

  Przypomnijmy, że dwu przewodników duchowych "wizjonerów" i propagatorów "objawień, zostało usuniętych ze stanu duchownego i zlaicyzowanych, za nieposłuszeństwo zakonne, fałszywe nauki i nadużycia seksualne - dzieci z zakonnicami. O. Vlasic, pierwszy opiekun "duchowy", założył sektę z pewną protestantką, wziął z nią "duchowy ślub", a dzisiaj propaguje kontakty z ufoludkami - kto nie wierzy niech poszuka jego wypowiedzi na youtube.
 • DRAVEB
  12.09.2018 11:19
  @OTRZEZWIONY - jakie owoce przynosisz do Domu Boga?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy