Nowy numer 7/2019 Archiwum

Wybierz debiut roku

Jeszcze tylko do jutra można wybierać zespół, który zmierzy się o miano Debiutu 2018 w ramach 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

Ruszyło głosowanie w plebiscycie na wykonawcę, który pojawi się 25 listopada na Arenie Ursynów w Warszawie, podczas jednego z najważniejszych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Wydarzenie jest organizowane m.in. przez fundację „Chrześcijańskie Granie”, która powstała w lipcu 2015 roku w celu promocji muzyki chrześcijańskiej. Dotychczas laureatami byli tacy wykonawcy jak: Love Story, Anielsi, Muode Koty, Good God, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Soudarion, oraz Play&Pray.

Wiadomo już, że w tegorocznym konkursie wystąpią: s. Julita Zawadzka (wytypowana przez Listę z Mocą) i Let Him Run (wybrany przez Fundację Chrześcijańskie Granie). Tradycyjnie trzeci zespół zostanie wybrany w głosowaniu esemesowym. Wśród zgłoszonych jest aż 14 grup i solistów z całego kraju. Pełna ich lista, wraz z instrukcją, jak głosować, znajduje się na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl. – Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy już po raz ósmy da szansę młodym, ambitnym zespołom polskiej sceny CCM (ang. Contemporary Christian Music – współczesna muzyka chrześcijańska – przyp. Sz.B.) na zaistnienie w świadomości słuchaczy – zapowiada Michał Guzek z fundacji „Chrześcijańskie Granie”.

Głosowanie zakończy się 17 maja o 12.00 (z jednego numeru telefonu można wysłać tylko 1 SMS).

« 1 »

Zobacz także

 • Michał
  16.05.2018 12:59
  Ogłoszenie pełnej listy zespołów, które wystąpią na 8. FESTIWALU już 26 maja o 18 w Dobrym Miejscu na koncercie Antoniny Krzysztoń :) Do zobaczenia
  doceń 0
 • Teodor logika
  17.05.2018 12:31
  Tylko i wyłącznie zespół "Wiara i zabawa"!
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL