Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Bez komentarza

Kongres USA w trybie pilnym uchwala ustawę S.448, w której grozi zerwaniem sojuszu z Wielką Brytanią.

Ekolodzy przypinają się do murów szpitala w Liverpoolu.
Bono, przed wykonaniem "One" pokazuje na gigantycznym ekranie kolejnego tournée U2 zdjęcie Alfiego Evansa.
Komisja Europejska grozi wstrzymaniem negocjacji brexitowych z Londynem, dopóki Theresa May nie stanie w obronie chłopca.
Europejski Trybunał Praw Człowieka zwołuje w trybie pilnym posiedzenie Wielkiej Izby Trybunału.
W Brukseli ministrowie dyplomacji UE rozważają wprowadzenie sankcji na Londyn.
Kongres USA w trybie pilnym uchwala ustawę S.448, w której grozi zerwaniem sojuszu z Wielką Brytanią.
Izrael odwołuje swojego ambasadora z Londynu. Miliony ludzi w całej Europie idą w marszu poparcia dla rodziców z napisami "Je suis Alfie".
Zwolennicy wolnego wyboru matki nawołują lekarzy i sędziów do uszanowania woli rodziców Alfiego...

Budzimy się jednak w naszym świecie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

 • nafta
  26.04.2018 09:13
  Były, ależ ty umiesz czytać ze zrozumieniem...
 • rsk
  27.04.2018 02:33
  Zaczynam sie zastanawiać, czy jest sens kupować GN, gdy czytam takie teksty (dotyczy to też innych komentarzy poświęconych sprawie A.E.) , w których jest tyle obłudy i hipokryzji.
  doceń 0
 • rsk
  27.04.2018 02:37
  Przez pomyłkę kliknąłem ENTER i poszło, kontynuuję mój post. 1. Jeśli jest jakaś szansa, aby uratować tego chłopca - by mógł żyć bez uporczywego podtrzymywania życia w bólu i cierpieniu - to zaufajmy Bogu i lekarzom, aby go ratowali.
  doceń 0
 • rsk
  27.04.2018 03:50
  2. W przeciwnym wypadku módlmy sie za duszę małego chłopca. Redaktorom GN (nie tylko) polecam przeczytanie lub posłuchanie ś.p. księdza Kaczkowskiego, co miał do powiedzenia na temat uporczywego podtrzymywania przy życiu. A temat ten znał bardzo dobrze, jak powszechnie wiadomo. Nie wymagajmy od rodziców Alfie, pełnych bólu, aby chłodno analizowali sytuację. Ale tego możemy wymagać od lekarzy i oni wypowiadają sie jednoznacznie. Nie pojawił się nikt, kto zaproponowałby jakieś faktyczne leczenie a nie tylko opiekę paliatywną. Weźmy pod uwagę to, że ten mały chłopiec nie jest w stanie powiedzieć : "Pozwólcie mi odejść do domu mojego Ojca". 3. Wszystkim tak podekscytowanym sprawą Alfie Evansa polecam odwiedzenie któregoś z portali fundacji pomocowych np www.siepomaga.pl.(są i inne) Znajdą tam również podobne przypadki do małego Alfie tyle, że z szansami na ratunek. Internauci wizytujący te stronę składają się na operacje za granicą lub bardzo drogie lekarstwa dla potrzebujących, których koszty wynoszą setki tysięcy zł, a czasem i ponad milion zł. Bo państwo polskie pokazuje tym ciężko doświadczonym i potrzebującym gest Kozakiewicza. Tak, to ci sami, co ronią łzy nad ciężkim przypadkiem Alfie (łącznie z prezydentem, niestety). Nie przeszkadza im to wcale wydawać setek mln zł na propagandowe bzdety typu PFN. Natomiast troski o rodzimych potrzebujących, bardzo ciężko doświadczonych jakoś nie widać. To samo dotyczy również redaktorów GN. Wstyd, proszę państwa. PS. Przepraszam za post rozstrzelony na 3 części i zaznaczam, że nie jestem potrzebujący i nie zbieram na kogokolwiek bliskiego, a z w/w portalem mam związek jedynie jako donator.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.