Nowy numer 48/2020 Archiwum

Miecz

Proszę słuchać głośno i wyraźnie!

To nie byli ministranci, którzy po nieszporach chwycili za gitary, by zagrać metalową wersję psalmów. Aż nie chce się wierzyć, że ci faceci przed dwiema dekadami na widok księdza przechodzili na drugą stronę ulicy.

Na swe 20-lecie grupa 2Tm2,3 wydała reedycję swej najostrzejszej płyty – „888”, albumu niedostępnego na rynku od lat.

Pamiętam Song of Songs sprzed 12 lat, gdy Tomek Budzyński ryknął ze sceny-: „Biada, biada, Babilon upada”, a po plecach przeszły dreszcze.

Bonusem jest krążek „Czad mix”, czyli kompilacja szesnastu najmocniejszych utworów ze wszystkich płyt kapeli. Proszę słuchać głośno i wyraźnie!

*

2Tm2,3 "888 + CZAD MIX (2 CD )". Wyd. Metal Mind, 2017 r.

2Tm2,3 - 888
Templum Christi

« 1 »
TAGI:

Marcin Jakimowicz

Dziennikarz działu „Kościół”

Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Śląskim. Po studiach pracował jako korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej i redaktor Wydawnictwa Księgarnia św. Jacka. Od roku 2004 dziennikarz działu „Kościół” w tygodniku „Gość Niedzielny”. W 1998 roku opublikował książkę „Radykalni” – wywiady z Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem. Wywiady z tymi znanymi muzykami rockowymi, którzy przeżyli nawrócenie i publicznie przyznają się do wiary katolickiej, stały się rychło bestsellerem. Wydał też m.in.: „Dziennik pisany mocą”, „Pełne zanurzenie”, „Antywirus”, „Wyjście awaryjne”, „Pan Bóg? Uwielbiam!”, „Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki”. Jego obszar specjalizacji to religia oraz muzyka. Jest ekspertem w dziedzinie muzycznej sceny chrześcijan.

Czytaj artykuły Marcina Jakimowicza


Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także