Nowy numer 33/2018 Archiwum

Ks. Gancarczyk nominowany

Ks. Marek Gancarczyk, do niedawna redaktor naczelny "Gościa Niedzielnego", został nominowany do nagrody "Tulipany Życia" za zbudowanie sukcesu naszego tygodnika.

Tulipany Narodowego Dnia Życia to wyróżnienia dla zasłużonych, propagujących wartości rodzinne dziennikarzy, artystów, inicjatyw społecznych oraz samorządów. Celem nagród jest dowartościowanie i promocja tych przejawów aktywności społecznej, które przyczyniają się do budowy silnych więzi rodzinnych, wzmacniają rolę społeczną rodziny bądź jej pozycję ekonomiczną.

Od 2004 roku Fundacja Komitetu Obchodów Narodowego Dnia Życia wyróżnia Tulipanami osoby i przedsięwzięcia prorodzinne. W tym roku Tulipany zostaną wręczone w następujących kategoriach:

 • inicjatywa społeczna
 • samorząd przyjazny rodzinie
 • przedsiębiorca
 • dziennikarz
 • dzieło kultury.

Tegoroczne wyróżnienia zostaną wręczone 21 marca podczas gali w warszawskim hotelu "Bristol".

« 1 »

Zobacz także

 • Wdzięczni czytelnicy
  13.03.2018 14:25
  Jedna z najlepszych wiadomości dnia. Gratuluję i bardzo się cieszymy z nominacji Księdza. Mamy nadzieję, że to właśnie Ksiądz otrzyma nagrodę, którą już ma w naszych sercach za dostarczanie nam wiedzy, artykuły pomocne dla zrozumienia meandrów naszej religii i pogłębianie dzięki "Gościowi Niedzielnemu" naszej wiary. Dla wielu z nas "Gość Niedzielny" stał się "Gościem Codziennym" bo nie wyobrażamy sobie przeżycia dnia bez zaglądania i czytania codziennych publikacji. A nauczył nas tego właśnie Ksiądz poprzez rzetelność i mądrość, którymi w swoich artykułach i przemyśleniach dzieliła i dzieli się z nami cała Redakcja. Bóg zapłać. Z życzeniami wszelkich łask i dobrodziejstw od Pana Naszego.
  doceń 27
 • Tomaszszcz
  13.03.2018 20:50
  Ksieze Marku gratuluję!
  doceń 15
 • Anonim
  14.03.2018 03:55
  Proponuję, aby Ksiądz Marek wrócił na stanowisko naczelnego Gościa Niedzielnego i żeby abp Skworc mu to umożliwił. Tygodnik pod nowym naczelnym jest coraz słabszy i jak tak dalej pójdzie utraci palmę pierwszeństwa.
  doceń 13

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama