Nowy numer 46/2018 Archiwum

"O rekonstrukcji rządu premier będzie mówił po święcie Trzech Króli"

O rekonstrukcji rządu będzie mówił premier Mateusz Morawiecki po święcie Trzech Króli, a więc w przyszłym tygodniu - powiedział we wtorek szef MSWiA Mariusz Błaszczak, odnosząc się do informacji medialnych o tym, że ma zostać szefem MON.

"O rekonstrukcji rządu będzie mówił premier Mateusz Morawiecki po święcie Trzech Króli( 6 stycznia - PAP), a więc w przyszłym tygodniu. A co do zasady pamiętam doskonale słowa Jarosława Kaczyńskiego z kampanii wyborczej: nikomu z nas nic się nie należy i nikt z nas nie jest przypisany do swojego stanowiska" - powiedział w radiowej Trójce Błaszczak.

"To wszystko zależy od oceny działalności, także od oceny, kto z pośród polityków PiS, albo mówiąc szerzej obozu Zjednoczonej Prawicy, jest najbardziej kompetentny w swojej dziedzinie. Jestem skoncentrowany na tym, co robię, jeszcze dużo projektów zostało nam do zrealizowania w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. To są projekty, z którymi szliśmy do wyborów w 2015 r., a więc jeszcze wiele pracy" - podkreślił.

Szef MSWiA powiedział, że rozmawiał "kilkakrotnie" z premierem Morawieckim. "Rozmawialiśmy na temat wyzwań, które stoją przed nami, przede mną, jako szefem MSWiA, ale także przed rządem. Natomiast nie mówiliśmy o zmianach strukturalnych w resorcie" - powiedział Błaszczak.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy