Nowy numer 42/2019 Archiwum

Roraty z "Małym Gościem" także po słowacku

Wkrótce Adwent, a skoro Adwent - to Roraty. Tegoroczna propozycja "Małego Gościa" na ten czas doczekała się także... słowackiej wersji językowej!

Roraty "Małego Gościa Niedzielnego" to fenomen. Z materiałów przygotowanych przez redakcję MGN korzysta już ponad 4 tysiące parafii, a każdego roku ta liczba wzrasta. Zainteresowanie ofertą okazują już nie tylko parafie w Polsce. Od pewnego czasu wykorzystują je także duszpasterze z USA (dwie parafie), z Hiszpanii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Białorusi i Słowacji. Jedna ze słowackich parafii zamieściła już na swojej stronie internetowej przetłumaczoną wersję językową tegorocznej piosenki roratniej wraz z własną wersją dźwiękową:

W tym roku "Mały Gość Niedzielny" proponuje dzieciom Roraty pod hasłem "Strażnik Skarbów". Przez Adwent do Bożego Narodzenia przeprowadzi uczestników Mszy roratnich święty Józef, ten, który dostał od Boga szczególną rolę opiekuna małego Jezusa i Maryi.

Więcej na temat Rorat dowiesz się ze strony "Małego Gościa Niedzielnego".

Roraty z "Małym Gościem" także po słowacku  

« 1 »

Zobacz także

 • Jkl
  28.11.2017 11:54
  Czyli infantylizacji liturgii ciąg dalszy. I jakoś nikt nie zauważa, że w większości parafii poprzez podobne eksperymenty praktycznie zatracono sens Mszy Roratniej i pozbyto się dorosłych.
  doceń 3
 • OFM
  28.11.2017 15:19
  I w Rosji od 15 lat
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL