Nowy numer 28/2018 Archiwum

Takiego Jima Carreya nie znacie. Aktor mówi o Jezusie Chrystusie

Niesamowite świadectwo hollywoodzkiego komika.

Jim Carrey o Jezusie Chrystusie
ChnNewspl

« 1 »

Zobacz także

 • rmolas
  12.08.2017 23:53
  Często jest tak, że otwieramy się na Boga dopiero wtedy, gdy upadamy (co też było moim doświadczeniem). Jim'a krzyżem jest depresja. Aktorstwo komediowe nie dało rozwiązania: dopiero Jezus mu dał poczucie sensu. Chwała Bogu za Jego cierpliwe czekanie. Na nas wszystkich. Goni my i szukamy szczęścia w świecie, a ono jest w Przenajświętszej Eucharystii...
  doceń 15
 • Gość
  13.08.2017 12:12
  Czy on jest nienormalny? On złoczyńców nakłania do przebaczania? Złoczyńców? A to to zloczynca który dorobił się na krzywdzić innych to ten któremu trzeba wynagrodzić pomoc a co z ich ofiarami? Nieważne co? Crzescijanscy destruktorzy moralności "Biada tym co zło nazywają dobrem a dobro złem"
 • gut
  16.08.2017 18:43
  Muszę przyznać, że mnie szokują takie filmiki, po prostu nigdy bym nie pomyślał, że Ktoś takie w sobie przemyślenia. ;)
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama