Nowy numer 2/2021 Archiwum

Nowa praca Misiewicza

Byłego rzecznika prasowego MON i byłego członka PiS ma zatrudnić jedna z ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

Chodzi o Telewizję Republika, która zaoferowała Bartłomiejowi Misiewiczowi posadę, w ramach której będzie odpowiadał za pozyskiwanie reklamodawców. Informuje o tym branżowy portal "wirtualnemedia.pl". Z informacji, do których dotarli dziennikarze portalu, Misiewicz ma podpisać umowę zlecenie na czas nieokreślony. Jak dotąd jednak umowa nie została sfinalizowana.

Tomasz Sakiewicz z TV Republika podkreślił, że choć umowy jeszcze nie podpisano, to od dawna był zainteresowany współpracą z Misiewiczem, ale jak dotąd ten miał inne plany.

Bartłomiej Misiewicz był bliskim współpracownikiem Antoniego Macierewicza. Pełnił m. in. funkcje szefa biura politycznego ministra obrony narodowej, rzecznika prasowego MON i krótko był też pełnomocnikiem zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej ds. komunikacji. Po doniesieniach medialnych o jego wysokich zarobkach Jarosław Kaczyński zawiesił go w prawach członka partii i powołał specjalną komisję do zweryfikowania błyskawicznej kariery Misiewicza w administracji państwowej. Opinia komisji była dla Misiewicza bardzo negatywna, sam zainteresowany zrezygnował z członkostwa w PiS.

« 1 »

Wojciech Teister

Redaktor serwisu internetowego gosc.pl

Dziennikarz, teolog. Uwielbia góry w każdej postaci, szczególnie zaś Tatry w zimowej szacie. Interesuje się historią, teologią, literaturą fantastyczną i średniowieczną oraz muzyką filmową. W wolnych chwilach tropi ślady Bilba Bagginsa w Beskidach i Tatrach. Jego obszar specjalizacji to teologia, historia, tematyka górska.

Kontakt:
wojciech.teister@gosc.pl
Więcej artykułów Wojciecha Teistera

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także