Nowy numer 2/2021 Archiwum

Będzie kolejny obywatelski projekt zakazujący aborcji

Przygotowuje go Fundacja Życie i Rodzina.

Fundacja Życie i Rodzina informuje, że w związku z faktem, iż od początku kadencji obecnego Sejmu prawo aborcyjne pozostaje bez zmian, a w polskich szpitalach co dzień zabija się brutalnie średnio troje dzieci, przygotowuje obywatelską inicjatywę ustawodawczą "Zatrzymaj aborcję", której celem będzie powstrzymanie zabijania nienarodzonych. Projekt zostanie złozony w Sejmie w sierpniu br., a we wrześniu ruszy zbiórka podpisów wymaganych do rozpoczęcia procesu legislacyjnego.

Znaczne pobudzenie aktywności pro-life w Polsce daje nadzieję, że uda się zebrać znacznie więcej niż wymagane prawem minimum 100 tysięcy podpisów. Dla osób pragnących od września przez 3 kolejne miesiące włączyć się w zbiórkę podpisów inicjatorzy przygotowali formularz kontaktowy, gdzie można zgłosić swoją gotowość do pomocy - www.zycierodzina.pl . Osoby, które się zgłoszą, będą znajdować się pod opieką koordynatorów zbiórki, otrzymają instrukcje i niezbędne wsparcie.

W sobotę 8 kwietnia o godzinie 11:00 Fundacja zaprasza na konferencję prasową dotyczącą inicjatywy - pod Pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego przy ul. Wiejskiej w Warszawie.


 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama