Nowy numer 21/2018 Archiwum

Tak "protestują" obrońcy życia

Radosny sposób na zaproszenie na Marsz dla Życia.

Flashmob w Peru jest zaproszeniem na Marsz dla Życia, który odbędzie się 25 marca.

25 marca to Dzień Świętości Życia, który został ustanowiony przez św. Jana Pawła II. To odpowiedź na jego encyklikę  "Evangelium Vitae" (ogłoszonej 25 marca 1995), w której wzywał: "proponuję (...) aby corocznie w każdym kraju obchodzono Dzień Życia (...) Trzeba, aby dzień ten był przygotowany i obchodzony przy czynnym udziale wszystkich członków Kościoła lokalnego. Jego podstawowym celem jest budzenie w sumieniach, w rodzinach, w Kościele i w społeczeństwie świeckim wrażliwości na sens i wartość ludzkiego życia w każdym momencie i każdej kondycji. Należy zwłaszcza ukazywać, jak wielkim złem jest przerywanie ciąży i eutanazja". 

W kontraście z agresywnymi i wulgarnymi protestami feministek przeciwko życiu, działacze pro life w radosny i pokojowy sposób zapraszają na udział w marszu. 

Flashmob Marcha por la Vida 2017
Marcha por la Vida

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama