Nowy numer 23/2020 Archiwum
 • Marta
  04.02.2017 18:01
  Idąc tym tokiem myślenia, mężczyźni również nie powinni obcinać włosów, bo "widział ktoś Chrystusa z krótkimi włosami?"
  doceń 18
 • aaa
  04.02.2017 18:49
  jak grubawa kobieta ubierze leginsy i chodzi ze wszystkim na wierzchu to nikomu to na dobre nie wychodzi, po prostu zgrzyt estetyczny i moralny aż oczy bolą, wtedy ten artykuł jest na miejscu
 • Sylwia
  04.02.2017 22:17
  A tak w ogóle, to sugerowanie kobietom, że noszenie spódnic i sukienek jest wyznacznikiem ich kobiecości to jak sugerowanie mężczyznom, że wyznacznikiem ich męskości jest noszenie bród i wąsów. Jakkolwiek kiecki są wyłącznie kobiece, a zarost wyłącznie męski, to nie one wyznaczają wzory przeżywania płci. Istota kobiecości i męskości jest gdzie indziej!
  doceń 24
 • Beata
  05.02.2017 15:20
  Drogie Panie, nie chodzi o to, aby narzucac kobietom, jak maja wygladac, ale o to, by potrafiły swoją kobiecość pozbawioną wulgarności i ostentacji podkreślić strojem. Za wulgarne uważam właśnie legginsy poza salą gimnastyczną. Poza tym, w dobrze skrojonej sukni, zakrywajacej biust, kolana i pachy każda kobieta wyglada po prostu pięknie.
  doceń 13

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama