Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kaczyński Herodem Roku 2016

Jarosław Kaczyński został Herodem Roku w plebiscycie Fundacji Pro - Prawo do życia na internetowej stronie stopaborcji.pl. W ten sposób "honorowane" są postacie, które źle przysłużyły się ochronie życia dzieci nienarodzonych.

Internauci stwierdzili, że to szef PiS doprowadził do odrzucenia projektu „Stop aborcji”.  Na kolejnych miejscach w plebiscycie znaleźli się: Natalia Przybysz, Barbara Nowacka i Romuald Dębski. W latach poprzednich Herodami Roku zostali Hanna Gronkiewicz-Waltz i Donald Tusk.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

 • Marcin Krakow
  01.01.2017 22:46
  Czy was zupelnie porabalo? Czy to gazeta katolicka czy banada pozytecznych slugusow lewakow. Ile istnien ludzkich ile dzieci nienarodzonych uratowaliscie ta zadyma?
  doceń 6
 • Gość
  02.01.2017 14:34
  podłość ludzka nie zna granic
  doceń 5
 • vinger
  12.01.2017 22:23
  Co za litość nad biednym Kaczyńskim. Toż to polityk a w polityce działa się na dobro społeczeństwa zaś brudy obnaża się z całą stanowczością. Hipokryzję kara się jej udowodnieniem. Czyż on sam tego nie robi? Nie ma powodu, by jemu oszczędzać tam, gdzie mu się należy.
  doceń 0
 • mulier
  15.01.2017 23:18
  Wypisuję się z popierania Stop Aborcji. Jest szereg poważniejszych, sprawdzonych instytucji pro life.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL