Nowy numer 41/2019 Archiwum

Weź udział w Wigilijnym Dziele Pomocy Dzieciom

„Otwórzmy serca i podzielmy się tym, co mamy, z ubogimi dziećmi” – tak prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą w specjalnym materiale video zachęcają do udziału w akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

Dzięki tej wspólnej akcji Caritas Polska i organizacji charytatywnych innych Kościołów chrześcijańskich co roku korzystają z pomocy tysiące dzieci. 

„Otwórzmy serca i podzielmy się tym, co mamy, z ubogimi dziećmi – zachęca para prezydencka. – One same nie mogą jeszcze mierzyć się z przeciwnościami losu. Potrzebują opieki i pomocy nas, dorosłych. Niech świece Caritas płonące w naszych domach będą symbolem ciepła i otuchy, którymi pragniemy ich obdarzyć. Niech będą znakiem miłości i nadziei”. 

Polacy nabywając świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wspierają najmłodszych z ubogich rodzin z terenu swojej parafii lub diecezji. Obecnie Caritas rozprowadza w Polsce ok. 3 mln świec.

Para Prezydencka zachęca do udziału w akcji Caritas Polska
Prezydent.pl

« 1 »

Zobacz także

 • Gość
  22.12.2016 23:17
  Panie prezydencie my Polacy jesteśmy całym sercem z Panem i z Rządem. Niech Bóg Was wspiera.
  doceń 1
 • Gość
  22.12.2016 23:24
  Komorowski zionie pogardą i mówi o satysfakcji czerpanej z niszczenia innych ludzi... Jak dobrze, że wreszcie mamy Prezydenta, za którego nie trzeba się wstydzić.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL