Nowy numer 24/2018 Archiwum

Piękna riposta!

To nam się podoba dużo bardziej niż czarny protest zwolenniczek legalności aborcji.

Powyższe zdjęcia nie zostały wykonane jako odpowiedź na czarny protest zwolenniczek legalności aborcji. Zrobiła je Rosjanka Natalia Karpowa w ramach akcji promującej macierzyństwo. Chodziło przede wszystkim tzw. „tęczowe dzieci”. Jak pisze telewizjarepublika.pl, termin ten określa dzieci, które urodziły się jako kolejne po poronieniu, urodzeniu martwego dziecka, śmierci noworodka czy niemowlęcia. Matki i ojcowie tęczowych dzieci dzielą się swoimi historiami i zdjęciami na portalach społecznościowych, bo chcą dać innym ludziom w podobnej sytuacji wiarę i nadzieję na szczęśliwe zakończenie.

Jak słusznie zauważyli niektórzy internauci, zdjęcia te nie zostały wykonane jako odpowiedź na czarny protest zwolenniczek legalności aborcji. Trudno jednak byłoby znaleźć lepszą ilustrację afirmacji życia nienarodzonych, lepszą ripostę dla żądań uczestniczek czarnych marszów. Zwłaszcza, że fotografie te zostały opublikowane na fejsbukowej stronie o znaczącym tytule: KAŻDE dziecko jest błogosławieństwem.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • Gość
  05.10.2016 13:44
  Kto z komentujących przeczytał ze zrozumieniem projekt oprotestowywanej ustawy? Jest dość krótki. Przypomnę także, że nadal można kupować pigułki "dzień po". Wprawdzie na receptę, ale można. Nadal także istnieje możliwość pozostawienia dziecka w szpitalu.
  doceń 4
 • Gość_R_o
  06.10.2016 10:04
  Kojarzy mi się z tęczową flagą. Ciekawe czy któraś z matek będzie tak samo kochała swoje dziecko gdy okaże się osobą z kręgu LGBT?
  doceń 0
 • Gość
  06.10.2016 11:14
  Nie wierzę ,że tutaj w tych komentarzach piszą Katolicy,ludzie po co wy chodzicie do tego Kościoła jak i tak większość z Was ma w głębokim poważaniu Jego nauczanie? Prawdziwy Katolik nie powinien tak reagować.
 • Gość
  07.10.2016 21:00
  Przecież to chore.Wg Was dziecko chroni się do momentu urodzin.Starszych nikt nie chróżni.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama