Nowy numer 44/2020 Archiwum

Terlikowski zrywa z fronda.pl

Tomasz i Małgorzata Terlikowscy zakończyli współpracę z portalem fronda.pl. Terlikowski był jego redaktorem naczelnym do września 2014 r., ale także później publikował w nim swoje teksty.

- Uprzejmie informuję, że z dniem dzisiejszym zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem fronda.pl. Jeśli znajdziecie tam jakiekolwiek moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione - poinformował wczoraj Terlikowski w mediach społecznościowych.

Spytaliśmy go o powody tej decyzji. Odmówił ich podania. Stwierdził jedynie, że nie ma w zwyczaju negatywnie komentować swoich dawnych pracodawców i współpracowników.

Terlikowski był redaktorem naczelnym portalu fronda.pl w latach 2010- 2014. Przeszedł później na stanowisko redaktora naczelnego Telewizji Republika, ale publikował jeszcze swe teksty na Frondzie.

W rozmowie z gosc.pl Terlikowski zadeklarował, że - prócz kierowania redakcją Telewizji Republika -  nadal będzie publikował w "Rzeczpospolitej", "Do Rzeczy" i "Gazecie Polskiej". - Tu nic się nie zmienia - stwierdził publicysta.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama