GN 41/2019 Archiwum

Terlikowski zrywa z fronda.pl

Tomasz i Małgorzata Terlikowscy zakończyli współpracę z portalem fronda.pl. Terlikowski był jego redaktorem naczelnym do września 2014 r., ale także później publikował w nim swoje teksty.

- Uprzejmie informuję, że z dniem dzisiejszym zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem fronda.pl. Jeśli znajdziecie tam jakiekolwiek moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione - poinformował wczoraj Terlikowski w mediach społecznościowych.

Spytaliśmy go o powody tej decyzji. Odmówił ich podania. Stwierdził jedynie, że nie ma w zwyczaju negatywnie komentować swoich dawnych pracodawców i współpracowników.

Terlikowski był redaktorem naczelnym portalu fronda.pl w latach 2010- 2014. Przeszedł później na stanowisko redaktora naczelnego Telewizji Republika, ale publikował jeszcze swe teksty na Frondzie.

W rozmowie z gosc.pl Terlikowski zadeklarował, że - prócz kierowania redakcją Telewizji Republika -  nadal będzie publikował w "Rzeczpospolitej", "Do Rzeczy" i "Gazecie Polskiej". - Tu nic się nie zmienia - stwierdził publicysta.

« 1 »

Zobacz także

 • Gość
  01.09.2016 12:07
  fronda - wg słownika języka polskiego
  1. grupa rozłamowa wewnątrz stronnictwa
  2. grupa opozycyjna wrogo nastawiona ku panującemu
  doceń 4
 • br0da
  01.09.2016 14:04
  br0da
  Za bardzo się nie dziwię. Po przejęciu (wykupieniu?) fronda.pl przez Grzesika - portal zmienił się w swoją karykaturę. Może coś w rodzaju "katolickiego" pudelka...
  doceń 4
 • Gość
  05.09.2016 13:38
  Bardziej prożydowskiego i proamerykańskiego pisemka nie znajdzie się nawet na Lower East Side czy Hajfie!!!! Do tego obrona Ukrainy jakby pisała tam Victora Nuland. Fronda to niestety szmatławiec kompromitujący (nieświadomie?) wartościowe katolickie i chrześcijańskie przesłanie. Moim zdaniem jeśli neokoni i syjoniści mu nie płacą, to coś przeoczyli.
  doceń 2
 • zimnyleszek
  08.09.2016 20:30
  "Nie ma w zwyczaju negatywnie komentować swoich byłych pracodawców i współpracowników". Kiedyś jego pracodawcą był Janusz Palikot :) Im bardziej radykalna i religijna jest prawica tym większy zdradza konflikt z rzeczywistością.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL