Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wypadek samochodu prezydenta

W czasie piątkowego przejazdu prezydenckiej kolumny, w jednym z pojazdów uszkodzeniu uległa opona. Prezydentowi Andrzejowi Dudzie ani żadnej z towarzyszących mu osób nic się nie stało. BOR ustala przyczyny zdarzenia - poinformowała kancelaria prezydenta.

Prezydent uczestniczył w piątek w Karpaczu (woj. dolnośląskie) w mistrzostwach Polski parlamentarzystów i samorządowców w narciarstwie alpejskim.

Jak poinformowała PAP prezydencka kancelaria w piątek "w trakcie przejazdu kolumny prezydenckiej w jednym z pojazdów uległa uszkodzeniu opona".

"Ani prezydentowi, ani żadnej z towarzyszącej mu osób nic się nie stało" - poinformowano. Jak podała kancelaria, "Biuro Ochrony Rządu ustala przyczyny zdarzenia".

Radio RMF FM podało wcześniej w piątek, że prezydent jechał autostradą A4 z Karpacza i w okolicach Lewina Brzeskiego k. Opola pękła tylna opona w prezydenckiej limuzynie, auto zjechało na pobocze; prezydent korzystając z innego samochodu z kolumny wyruszył w dalszą drogę do Wisły.

« 1 »

Zobacz także

 • jur
  04.03.2016 21:56
  Po polsku pobocze , po naszymu kszikopa abo beszong. Czy do prezydenckiego samochodu kupują najgorszy sort opon ? Należy niezwłocznie powołać komisję do wyjaśnienia czy nie był to zamach.
  doceń 0
 • BeatryczeKlempa
  04.03.2016 22:11
  można by oczywiście dać tu jakieś ironiczne komentarze o tym, co teraz kiełkuje w głowie pana ministra od wojny, ale...

  Staniemy się pośmiewiskiem świata i kompletnie nikt z nami się już liczył nie będzie, jeśli po raz kolejny jakiegoś ważnego polskiego polityka (aż strach mówić: Prezydenta, jakikolwiek by nie był) spotka jakieś nieszczęście.
  Najwyraźniej w BORze króluje absolutnie bylejakość.
  Opona w aucie prezydenta, w najważniejszym aucie w kraju!!!
  Śmiech na sali.
 • Maluczki
  05.03.2016 10:20
  BOR będzie prowadził dochodzenie w sprawie samego siebie?!
  Kpina jakaś czy co?!
  doceń 3
 • Meyson
  07.03.2016 00:39
  Kpina, przez głupią oponę kłótnia na wszystkich portalach. Kilka razy strzeliła mi opona, nawet raz z przodu przy prędkości ok. 120 i nic poważnego się nie stało. Na pewno nie było takich efektów specjalnych.
  Wygląda to na pokazówkę w stylu pisuarskim, (patrzcie jaki ze mnie bohater).
  A poza tym nie zgadzam się żeby ktokolwiek z rządu jeździł sobie na narty służbowym autem za nasze pieniądze.
  Jak chcesz sobie pojeździć to jedź własną furą za własną kasę.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama