Nowy numer 24/2018 Archiwum

Papieska audiencja dla szefa Instagramu

- Mówiliśmy o sile obrazu w łączeniu ludzi różnych kultur i języków. To było bez wątpienia jedno z najbardziej godnych zapamiętania doświadczeń mojego życia - napisał Kevin Systrom na swym instagramowym profilu, pod zdjęciem z Ojcem Świętym, który wręcza mu różaniec.

Jest to trzecia z serii audiencji dla szefów największych firm komputerowych i portali społecznościowych świata. 15 stycznia papież przyjął Erica Schmidta, prezesa zarządu holdingu Alphabet, obejmującego 26 przedsiębiorstw, w tym m.in. Google, YouTube oraz serwis dronów Wing. Z kolei 22 stycznia Franciszek spotkał się z Timothym Cookiem, prezesem zarządu amerykańskiego koncernu komputerowego Apple.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama