Nowy numer 21/2023 Archiwum

Media: Karim Benzema zatrzymany

Piłkarz Realu Madryt Karim Benzema został w Paryżu przesłuchany i zatrzymany przez francuską policję. Podejrzany jest o szantażowanie swojego kolegi z reprezentacji Mathieu Valbueny ujawnieniem sekstaśmy z jego udziałem - informują media.

Sprawa badana jest od lipca. Valbuena twierdzi, że zmuszano go do zapłacenia 150 tys. euro kolegom z drużyny narodowej i grożono, że jeśli tego nie zrobi, opublikowane zostanie kompromitujące go nagranie.

Na razie nie wiadomo, jakie i czy Benzema usłyszy zarzuty. Miejscowe media podają, że to gwiazdor Realu Madryt miał być pośrednikiem w całej aferze. Dowodów na razie żadnych nie ujawniono.

W pierwszej połowie października w tej samej sprawie został aresztowany Djibril Cisse. Były reprezentant Francji został zwolniony do domu, gdy okazało się, że jedyny jego związek ze sprawą polegał na znajomości z trzema mężczyznami zamieszanymi w proceder. Nie postawiono mu żadnych zarzutów.

Benzema już wcześniej zamieszany był w tego typu afery. W 2009 roku wyszło na jaw, że on i Franck Ribery korzystali z usług nieletniej wtedy prostytutki Zahii Dehar. W styczniu 2014 roku obaj zostali oczyszczeni z zarzutów.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najnowsze

Quantcast