Nowy numer 43/2020 Archiwum

Koncert na antenie Radia eM

Wiara rodzi się z słuchania... - zgodnie z tą wskazówką apostoła Pawła - w najbliższym programie Credo zamieniamy się w słuch.

Muzyka, modlitwa, Słowo, świadectwo.... - w studiu Radia eM na żywo zespół niemaGotu (Ola Maciejewska [vocal, acoustic guitar], Marysia Pękała [piano], Szymon Pawluś [guitar], Bartek Krawczyk [bas], Kuba Chmura [drums] & Kuba Blycharz Q [lyrics/music])
Godzina z muzykami, którzy odpowiedzieli na Boże zaproszenie. Usłyszycie Hymn ŚDM, ale też wiele nowych, porywających utworów.  Bo Duch wieje tam, gdzie chce...

Zapraszamy! 28 października
godz. 20.10 na antenie Radia eM
lub na www.radioem.pl 

Zaprasza Dominika Szczawińska

„niemaGotu” o sobie: to sześciu muzyków zgromadzonych w imię zmartwychwstałego Jezusa, by poprzez otrzymane talenty, stosownie do obranej nazwy, zwiastować, że nie ma Go w grobie, bo powstał – jak zapowiedział. Ponieważ jesteśmy zespołem muzycznym, komunikować się będziemy głównie za pomocą utworów, nad którymi pracujemy. Tym sposobem poznacie nas, jak Pan Bóg przykazał – po owocach. Na starcie jedynie, kłaniając się Wam w pas, dwa słowa bez akompaniamentu.
Na początku było Słowo: „zapiszcie sobie teraz ten oto hymn” (Pwt 31,19). Tak też zrobiliśmy i ku naszemu zdziwieniu powstał hymn Światowych Dni Młodzieży. Na fali tego oszołomienia Bożą hojnością i mocą postanowiliśmy grać dalej. Kto? Ja, który to piszę – Kuba Blycharz Q, Ola Maciejewska, Marysia Pękała, Kuba Chmura i Bartek Krawczyk. Ponieważ brakowało nam gitarzysty, wołaliśmy w niebo tak długo, aż spadł nam z niego Szymon Pawluś. I proszę – tak właśnie w telegraficznym skrócie powstaliśmy jako zespół.

Nie mądrość świata tego [Marana tha!] / niemaGOtu
Kuba Blycharz

« 1 »
DO POBRANIA: |

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama