Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nowy sondaż: Kukiz w ruinie?

Ile partii znalazłoby się w Sejmie? I z jakim poparciem?

Badanie Ariadna zostało przeprowadzone 1-4 sierpnia 2015 roku metodą CAWI na ogólnopolskiej próbie Polaków liczącej 1053 osoby.

Zgodnie w wynikami wybory wygrałaby Zjednoczona Prawica z PiS na czele z wynikiem 36 proc. głosów. Drugie miejsce zajęłaby PO (25 proc.). W Sejmie znalazłby się jeszcze ruch Pawła Kukiza z wynikiem 13,5 proc. Wynik Kukiza jest o 7,5 proc. słabszy niż jego średnie wyniki sondażowe z wcześniejszego miesiąca. PiS zyskało 5 proc., a PO 3.

Pozostałe partie znajdują się poniżej progu wyborczego i nie dostałyby się do parlamentu. NowoczesnaPL może liczyć na 4,1 proc. głosów, PSL na 3,9 proc., SLD 3,8 proc., a partia KORWiN na 2,9 proc.

« 1 »

Zobacz także

 • Wybór
  15.08.2015 20:41
  Głosowałem na Kukiza ale już nie będę. Facet leczy kompleksy i nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Zdarta płyta . Im bardziej mu spada tym bardziej agresywny . A może po prostu chodzi o kasę? Kasa za koncerty to za mało. Zreszta teraz jest cześciej zapraszany. Jak przejdzie przez wybory to dostanie całkiem niezłe pieniądze.
 • Zarabiająca minimalną
  15.08.2015 22:09
  Czy w końcu w tym chorym kraju znajdzie się osoba która nas wykorzystywanych ludzi pracujących po kilkadziesiąt godzin tygodniowo i zarabiających parę groszy poprowadzi do Majdanu!!! Co mi Kukiz czy ktoś inny jak mnie czy miliony ludzi nie stać na zaspokojenie podstawowych potrzeb.Robin Hodda nam trzeba a nie Kukiza
  doceń 1
 • AS
  16.08.2015 10:04
  PIS wam ruiny nie zrobi - ale nam tak.
 • adamz
  17.08.2015 00:14
  PIS to czerwona holota, żyją nie dla Ojczyzny, a z Ojczyzny, chcą nachapać się na stanowiskach państwowych.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL