Nowy numer 25/2018 Archiwum

Mastalerek: W połowie czerwca przeprowadzka

Między 10 a 15 czerwca prezydent elekt Andrzej Duda wprowadzi się do pałacyku MSZ przy ul. Foksal - poinformował we wtorek rzecznik PiS Marcin Mastalerek. Dodał, że decyzje personalne dotyczące Kancelarii Prezydenta Duda ogłosi na początku sierpnia.

"MSZ udostępnił ten pałacyk; między 10 a 15 czerwca pan prezydent elekt będzie się wprowadzał" - mówił na antenie TVN24 Marcin Mastalerek. Dodał, że "teraz trwają tam prace techniczne. "Trzeba przystosować ten pałacyk, bo on wcześniej nie był wykorzystywany do funkcji biurowych" - powiedział.

O tym, że biura prezydenta elekta Andrzeja Dudy do czasu jego zaprzysiężenia będą się mieściły w pałacyku MSZ, poinformował w poniedziałek minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna.

Rzecznik PiS powiedział także, że nie otrzymał propozycji pracy w Kancelarii Prezydenta. "W ogóle o tym nie rozmawialiśmy (...). Nie było żadnej propozycji, a rozmawialiśmy wielokrotnie, ale też nie składał propozycji innym politykom" - zaznaczył Mastalerek.

Podkreślił także, że "sprawy personalne to będzie osobista decyzja prezydenta elekta", którą ogłosi "na początku sierpnia".

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama