Nowy numer 22/2020 Archiwum

CBOS: Duda prowadzi

Nowy sondaż poparcia kandydatów w wyborach prezydenckich wskazuje na przewagę Andrzeja Dudy na Bronisławem Komorowskim.

Według CBOS, sympatie wyborców rozkładają się następująco:  Andrzej Duda cieszy się poparciem 48 proc. wyborców.. Bronisław Komorowski - 44 proc.

Niezdecydowani to 5 proc.

Jak podaje CBOS, udział w niedzielnym głosowaniu zapowiada 72 proc. ankietowanych, 15 proc. jeszcze się waha, czy głosować, a 13 proc. deklaruje, że nie weźmie udziału w wyborach.

2 proc. zamierza oddać głos nieważny.

Sondaż przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich w dniach 14-20 maja 2015 roku na liczącej 1048 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

« 1 »
 • GOSC
  22.05.2015 03:11
  GLUPIE KOMENTARZE! CZY LUDZIE KOSCIOLA TO NIE OBYWATELE??? CZY SA GORSI?? MOZE DLATEGO ZE NIE OSZUKUJA , NIE KRADNA????? KAZDY OBYWATEL MA JEDNO PRAWO, JEDYNIE NA DEBATE NIE PRZYNOSI SIE KARTEK I NIE OSZUKUJE W WYBORACH!
  doceń 2
 • puput
  22.05.2015 10:18
  Kto wpuścił Igora Kopylewa, agenta GRU i szefa międyznarodowej grupy przestępczej, posługującego wieloma nazwiskami i paszportami Rosji, Litwy, Grecji, Słowacji, na WAT Wojskową Akademie Techniczną, gdzie dostał on dostęp do informacji ściśle tajnych oraz wyprowadzał stamtąd grube miliony złotych na Wschód. Dostęp do informacji ściśle tajnych mogło mu dać tylko MON Ministerstwo Oobrony Narodowej, którego szefem był w tamtym czasie Komorowski

  - Dlaczego ludzie, którzy informowali Komorowskiego o nieprawidłowościach na WAT zostali zwolnieni, a żadne służby nie zajęły się sprawą działalności Kopylowa na WAT? Gdzie był w tym czasie kontrwywiad?

  - Dlaczego Komorowski otoczył się ludźmi którzy przeszli przeszkolenie GRU w Moskwie: Koziej (Szogun), Kuźniar, generał Rusak, generał Izydorczyk i inni

  - Dlaczego Komorowski wspierał generała Izydorczyka, o którym wywiad donosił, że pracuje nie dla Polski lecz dla Rosji, i dał mu uprawnienia do informacji ściśle tajnych NATO oraz wysłał do pracy w instytucjach NATO, mimo ostrzeżeń wywiadu?

  - Czy to żona zetknęła Komorowskiego z agentami wywiadu PRL i WSI, czy miał takie kontakty wcześniej?

  - Dlaczego MON doprowadziło do sytuacji w której stała się dla Rosjan jawna lokalizacja obiektu 09120, najbardziej tajnego obiektu w Polsce, obiektu dowodzenia krajem na wypadek wojny? I dlaczego rosyjska firma GTS przejęła obsługe systemów łączności najważniejszych instytucji państwa? W związku z tym Polska w latach 2000 - 2001 kompletnie nie dysponowała systemem łączności i zarządzania w sytuacji kryzysowej i w sytuacji zagrożenia państwa była bezbronna

  - Jak wytłumaczyć rozbieżności między zeznaniami przed sądem Komorowskiego a jego wspólpracownika pułkownika Leszka Tobiasza w sprawie afery marszałkowej. Niestety Leszek Tobiasz już tego nie wyjaśni, bowiem zmarł w dziwnych okolicznościach na dwa dni przed konfrotnacją z Komorowskim w sądzie

  - Dlaczego Komorowski spotykał się w sposób tajny z generałem Patruszewem, najwyższym zwierzchnikiem służb tajnych Rosji? Dlaczego spotkanie odbyło się potjaemnie, a nie w sposób jawny? Dlaczego nie poinformowano opinii publicznej o czym rozmawiano?
  doceń 3
 • Brąnek
  22.05.2015 12:41
  Duda nareszcie WYGRA!
  Precz z komuną! Precz z komuną!
  doceń 7
 • Precz z komuną
  22.05.2015 13:05
  Na "deonie" podobnie jak w realu z red.J.Pospieszalskim zablokowano możliwość wypowiedzi wszystkim użytkownikom. Bo nie kłaniali się nisko Brąkowi.
  Precz z komuną! Precz z komuną!
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama