Nowy numer 3/2021 Archiwum

Radio Profeto.pl wystartowało

Na początku tego roku zespół redakcyjny Profeto.pl postanowił stawić czoła kolejnemu pomysłowi, który stał się nie lada wyzwaniem! 23 stycznia rozpoczęły się testy Internetowego Radia Profeto.pl. Dziś Radio Profeto.pl wystartowało!

O Radiu Profeto piszą jego twórcy:

Od samego początku misją Profeto.pl jest budowanie wielkiej ambony w Polskim Internecie. Naszym celem jest stworzenie dobrej przestrzeni, przestrzeni Słowa Bożego. Ponieważ odczytaliśmy, że słowo pisane oraz słowo mówione (myślimy tu o naszych cyklach rekolekcyjnych 360 Sekund) nie są wystarczające, postanowiliśmy uruchomić kanał radiowy.

Nasze Radio Profeto.pl od stycznia nadawało w wersji testowej i zdążyliśmy zjednać sobie niemałe grono wiernych słuchaczy, którzy od lat poszukiwali miejsca z dobrą chrześcijańską muzyką. Znależli je w końcu na Profeto.pl, gdzie 24/7 można słuchać chrześcijańskiej muzyki, której nie musimy się wstydzić.

Nadszedł moment, kiedy radio zaczyna działanie w „pełni”. Dzień 26 czerwca 2014 r. staje się kolejnym milowym krokiem w rozwijaniu projektu,  jakim jest Profeto.pl. Wymownym staje się fakt, że oficjalny start radia ma miejsce w Wigilię Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, patronalnego święta Księży Sercanów - wydawcy Profeto.pl.

Dzięki pomocy wielu ludzi o otwartch sercach zbudowaliśmy trzy profesjonalne studia radiowe w Nowym Sączu, Warszawie oraz Stopnicy. Ponadto nasze radio dysponuje studiem mobilnym, dzięki któremu będziemy mogli realizować transmisje "na żywo". Zapraszamy zatem wszystkich, dużych i małych, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dwudziestoczterogodzinny przekaz, dobra chrześcijańska muzyka, codzienne audycje autorskie, modlitwa, Słowo Boże i mnóstwo transmisji on-line z wydarzeń ewangelizacyjnych. Dołącz już dziś! Odwiedź Internetowe Radio Profeto.pl.

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najnowsze