Nowy numer 3/2021 Archiwum

Kaczyński: Skandaliczna interwencja ABW

Dzisiejsza skandaliczna interwencja funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w redakcji "Wprost", to kolejny dowód na zupełną kompromitację rządu Donalda Tuska - uważa Jarosław Kaczyński.

- Obecna ekipa rządząca jest w stanie posunąć się do wszystkiego, aby pozostać przy władzy. To, co teraz robi władza, to nic innego, jak agresywne działania przerażonej sitwy, która przyłapana na łamaniu konstytucji i wszelkich standardów, panicznie boi się kolejnych publikacji prasowych na ten temat. Swoimi dzisiejszymi działaniami władza Donalda Tuska przyznała się do winy. PO nie cofa się dziś przed naruszaniem wolności słowa, tajemnicy dziennikarskiej i wszystkich tych wartości, które w wolnym świecie są podstawowymi zasadami – oświadczył prezes PiS.

Zaapelował do wszystkich, którym zależy na wolnej i demokratycznej Polsce, by stanowczo zaprotestowali. - Wzywam wszystkie siły polityczne, które chcą zatrzymać rządzącą dziś Polską skompromitowaną grupę, do działania i jak najszybszego odsunięcia od władzy Donalda Tuska - zakończył Kaczyński.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama