Reklama

  Nowy numer 4/2021 Archiwum

Nie bójcie się ich

Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.13.06.2014. Warszawa. Manifestacja zwolenników zliberalizowania ustawy aborcyjnej, oburzonych stosowaniem przez lekarzy klauzuli sumienia. Protest odbywał się pod hasłem „Chcemy lekarzy, a nie misjonarzy”.   13.06.2014. Warszawa. Manifestacja zwolenników zliberalizowania ustawy aborcyjnej, oburzonych stosowaniem przez lekarzy klauzuli sumienia. Protest odbywał się pod hasłem „Chcemy lekarzy, a nie misjonarzy”.
Mariusz Gaczynski /East News

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Ela
  22.06.2014 13:56
  Nie pozwoliłam córce na aborcje!
  Bogu niech będą dzięki !
  Urodziła -blizniaki, chłopca i dziewczynkę .Zdrowe piękne dzieci.Nie kota czy psa- ale dzieci.Bo od początku poczęcia każdy wie ,ze urodzi się dziecko ,nowy czlowiek- świętość ,która ma prawo do życia ,jak każdy z nas cieszących sie życiem, dostał taka szanse. Tylko od nas zależy czy damy szanse do życia innym ludziom .Trzeba tylko wsparcia całego społeczeństwa,rodziny,bliskich .Nawet to ze jesteś za aborcja ,skazuje cie na WINWE i jesteś tak samo a moze bardziej winny niz kobieta podejmująca taka decyzje, przez przyzwolenie otoczenia.
  Wszystko oddalam Panu Bogu i On zadbał poprzez innych ludzi o środki o wsparcie i ich pomoc. Bylam przy porodzie trzymając córkę za rękę.Jak bardzo to jest potrzebne rodzącej bliskość matki czy meza czy nawet milej sluzby medycznej
  .Dzieci maja już 7 lat .
  Aborcja jest zabiciem czlowieka .
  Kto tego nie pojmuje nie jest godzien
  nazywać się człowiekiem.
  Czy jesli twoje dziecko, stanie sie ułomne z powodu jakieś choroby, to tez go zabijesz? Gdy ty sam ulegniesz wypadkowi i będziesz niepełnosprawny, to tez trzeba cie będzie zabić? ,bo będziesz nieużyteczny?Czy tego chcesz?Bo nie ma żadnej różnicy miedzy żyjącym a bedacym w łonie matki.Tylko chciej to pojąc i nie bądź egoista i samolubem i ze tylko ty masz prawo do życia!!!
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.