Nowy numer 3/2021 Archiwum

Czy s. Cristina zostanie w zakonie?

Zwyciężczyni włoskiego talent show „The Voice of Italy” s. Cristina Scuccia otrzymała w nagrodę kontrakt z wytwórnia płytową Universal Records. Tymczasem w przyszłym roku mija czas, na jaki 25-latka złożyła śluby zakonne. Co wybierze - karierę wyłącznie sceniczną czy życie zakonne?

Pytana o to przez dziennikarzy, siostra stwierdziła, że zdecydowanie chce ponowić swe śluby.

- To jest moja droga - stwierdziła jasno, dodając, że jej priorytety to: Jezus i modlitwa.

- Moja przyszłość jej w rękach moich przełożonych. Ufam Opatrzności -  podkreśliła, dodając, że to przełożone zdecydują, czy skorzysta z zaproponowanego jej kontraktu. Jeśli dojdzie do nagrania płyty, to siostra chciałaby, aby znalazły się na niej utwory, mówiące o realiach codziennego życia i o miłości.

Universal planuje dla siostry nie tylko nagranie albumu, ale także światowe tournee, co jest zrozumiałe, wziąwszy pod uwagę, że jej wykonanie piosenki pt. „No one” z repertuaru Alicii Keys zostało na YouTube wyświetlone już ponad 50 milionów razy i to przez internautów z krajów, leżących daleko od Włoch.

- Powtarzam, decyzja w tej sprawie zapadnie później, ale już teraz mogę powiedzieć, że ewangelizacja nie jest związana granicami - stwierdziła urszulanka Świętej Rodziny.

Podkreśliła, że wzięła udział w „The Voice of Italy”, by pokazać, że Pan Bóg niczego nie zabiera, a raczej dużo więcej daje.

A oto raz jeszcze :"No one" w wykonaniu s. Cristiny:

The Voice IT | Serie 2 | Blind 2 | Suor Cristina Scuccia - #TEAMJ-AX
TheVoiceOf Italy

Nasza sonda: Co sądzisz o udziale s. Cristiny w "The Voice of Italy"?

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama